Aşkın Bedeli 61. Bölüm izle - 9 Aralık 2013, Pazartesi


  Tek Parça Youtube     Aşkın Bedeli 61. Bölüm Star Tv Tek Parça Full HD İzle 9 / Aralık 2013 yine izle haberi

  Aşkın Bedeli 61. yeni bölümü 9/12/2013 Pazartesi Öğlen kuşagında ekranda.Yeni bölümde Porar ve Zeynep Artık Aşklarının Karşısında daha fazla duramaz ve aşk’ın büyüsüne kapılmışlardır.Aşkın Bedeli fragmanı tıkla izle.dizi ile ilgili bütün gelişmeleri sayfamızda Haber01.com’da bulabilirsiniz. Aşkın Bedeli 61. bölüm fragmanı izle. dizi izle. Aşkın Bedeli 61. bölüm fragmanı izle. Aşkın Bedeli 61. bölüm fragmanı izlemek için tıklayınız. Merakla beklenen Aşkın Bedeli 61. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Aşkın Bedeli 61. yeni bölümü ve tüm soruların cevabı..

  09 Aralık 2013 Pazartesi 09:43 Aşkın Bedeli 61. Bölüm Star Tv Tek Parça Full HD İzle 9 / Aralık 2013 yine izle haberi..

  60.Son Bölüm Özeti’nde yaşananlar, Cem kendine yapılan saldırının intikamını almaya karar vermiştir. İkili Ender’e iyi bir ders vermeleri gerektiğini düşünerek şirketin yolunu tutarlar. Ender ise Betül’ün boşanmaya razı olması için her şeyi vermeye razıdır. Betül sonunda aklından geçen gerçekleri açıklar.Betül’ün istediği yüklü miktardaki parayı sağlamak için Ender’in çalacağı kapı ise Taner’dir. Taner, Mümtaz’ın yurt dışındaki işlerine dair önemli belgeler elde etmek üzeredir. Fakat Mümtaz birilerinin işine burnunu soktuğunu fark etmiştir.Her girişimden başarısızlıkla ayrılan Gülten, acılarını dindirecek tek seçeneğin intihar olduğunu düşünmektedir. Zeynep ise ölüme giden annesini vazgeçirmenin tek yolunun her şeyi itiraf etmek olduğunun farkındadır.Selen ve Poyraz arasında yaşanan son kavga ise Poyraz için bardağı taşıran son damla olur. Selen soluğu Taner’in yanında alırken, Taner’in ona karşı gösterdiği tavır Selen’i çileden çıkartır.Zorunlu evliliğinden uzaklaşmak isteyen Poyraz’ın yolu ise Zeynep’le kesişir. Zeynep annesine tekrar kavuşmanın sevincini yaşarken, ikinci mutluğu ise Poyraz’la yakalayacaktır.

  61. Yeni bölüm’de neler yaşanacak?

  Poyraz ve Zeynep, birbirlerine karşı duydukları aşka karşı duramamışlar sonunda birbirlerinin büyüsüne kapılmışlardır. Zeynep de Poyraz da başlarına geleceklerden habersiz adeta bir masal dünyasında yaşamaktadırlar. Poyraz iş seyahati için şehir dışına giderken yanında Zeynep’i de götürür. Yolda yaşayacakları aksilik, onlara unutamayacakları bir gece armağan eder.

  Sedef’i bulduğu için mutlu olan Gülten, bir yandan da Selen’i kurtarmanın yollarını aramaktadır. Gülten’e pişmanlığını anlatan Selen, Gülten kendisinden sakladığı büyük bir gerçek olduğunu örenecektir.

  Taner ise, bir yandan Ender’in istediği parayı bularak, ondan hisseleri devralmaya çalışırken, bir yandan da Haznedar ailesini hapse attıracak belgeleri ele geçirir. Haznedar ailesini zor günler beklemektedir.

  Cem’in saldırısına uğrayan Ender, Betül’ü boşanmaya ikna etmenin peşindedir. Cem ise Ender’le görüştüğünü düşündüğü annesine tepki gösterir. Oğluyla aşkı arasında sıkışan Veda ne yapacağını şaşırmıştır.


Etiketler:

Aşkın Bedeli yeni bölüm 294.Bölüm Fıragmanı izlee Star Tv Aşkın Bedeli Son Bölüm Fragmanı İzle ( 19 ocak 2015 ) CadiMus Haber‎ - 2 gün önce Bölüm izle Aşkın Bedeli 294.bölümünde yaşananlar Aşkın Bedeli 19 ocak 2015 tarihinde ... Aşkın Bedeli 294. bölüm fragmanı yayınlandı izle (19 OCAK) STAR TV sitesi Aşkın Bedeli yeni bölüm fragmanı ve tüyoları Haberler 35‎ - 2 gün önce Aşkın Bedeli 294. Bölüm izle hakkındaki diğer haberler Askin Bedeli 294. Bolum izle Tek Parca 720P izle 19-01 ... yenibolumizlehd.blogspot.com/.../askin-bedeli-294-bolum-izle-tek-parca... 1 saat önce - Aşkın Bedeli 294. Bölüm Tek Parça ücretsiz izle Fenomen Dizi Aşkın Bedeli Yeni Bölümüyle Fanlarını Heyecanlandırmaya Devam edecek. Aşkın Bedeli 294.Bölüm Özeti (19 Ocak Pazartesi) www.afterimagevideo.com/blog/.../askin-bedeli-294-bolum-19-ocak.asp... 2 gün önce - Star TV'nin sevilen günlük dizisi Aşkın Bedeli 294.bölüm özeti yayınlandı. Heyecanla beklediğiniz Aşkın Bedeli dizisinin yeni bölümünde ... Aşkın Bedeli 294.Bölüm Özeti (19 Ocak 2015 Pazartesi ... baydizi.com › Yerli Dizi › Aşkın Bedeli 2 gün önce - Aşkın Bedeli 294.Bölüm Özeti. Hayriye ve Dicle arasındaki buzlar eriyor. Vurulan Emir'in hayati tehlikesi devam etmektedir. Hastanede Emir ... Aşkın Bedeli 294. bölüm - Hayriye ve Dicle arasındaki ... www.haberimport.com › Kültür - Sanat 2 gün önce - Aşkın Bedeli 294. bölüm - Hayriye ve Dicle arasındaki buzlar eriyor. Vurulan Emir'in hayati tehlikesi devam etmektedir. Hastanede Emir için ... Aşkın Bedeli 294. bölüm fragmanı yayınlandı izle (19 OCAK ... www.haberler35.com/.../askin-bedeli-294-bolum-fragmani-yayinlandi-iz... 2 gün önce - Star TV'nin sevilen günlük dizisi Aşkın Bedeli 294. bölüm fragmanı yayınlandı. Aşkın Bedeli 294. bölümünde neler olacak ? Aşkın Bedeli 294. Aşkın Bedeli 294. Bölüm HD izle 19.01.2015 Tek Parça Full ... tekparcafullhddiziizle.blogspot.com.tr/.../askin-bedeli-294-bolum-19-oca... 2 saat önce - Aşkın Bedeli startv son bölüm dizi izle. 19 Ocak 2015 youtube tek parça izle


Diğer bölümleri